بارگذاری طرح

آموزش خرید طرح

آموزش خرید طرح

برای خرید طرح مورد نظر خود ابتدا طرحی که تمایل به خرید آن را دارید انتخاب نموده و وارد صفحه آن طرح شوید. تصویر زیر نمونه‌ای از صفحه طرح‌ها می‌باشد:


همانطور که مشاهده می‌کنید، انتهای تصویر شاخص هر طرح، بخشی سبز رنگ با عنوان " خرید و دانلود طرح لایه باز " وحود دارد که با کلیک بر روی این گزینه پیامی مبنی برا تایید نمودن خرید این طرح مشاهده می‌کنید که با انتخاب گزینه " ok " وارد مرحله بعد می‌شوید.


در این صفحه، جزییات مربوط به خرید شما، اعم از نام طرح، نوع فایل، حجم فایل تعداد خرید این طرح، اندازه طرح و قیمت طرح را نمایش می‌دهد که در صورت صحیح بودن طرح انتخابی شما، گزینه سبز رنگ با عنوان " ادامه فرایند و اتصال به درگاه بانکی " وارد بخش پرداخت وجه خود شوید.پس از وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز و انتخاب گزینه پرداخت، مجددا به سایت قنوت برگشت داده خواهید شد. در این صفحه با پیای مبنی برا موفق بودن خرید شما نمایش داده خواهد شد. در انتهای این پیغام می‌توانید بر روی گزینه " اینجا " کلیک نمایید تا لینک دانلود طرح برای شما نمایش داده شود. با کلیک بر روی گزینه مورد نظر، وارد صفحه اصلی طرح شده و گزینه " دانلود طرح لایه باز" و " دانلود طرح با کیفیت " به نمایش در خواهد آمد.


همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید گزینه ای دیگر در انتهای تصویر وجود دارد که " مدت اعتبار لینک دانلود " این فایل را برای حساب شما نمایش می‌دهد. شما تنها در مدت تعیین شده که 24 ساعت پس از خرید می‌باشد، می‌توانید طرح مورد نظر را دانلود نمایید و پس از گذشتن این زمان، امکان دانلود طرح وجود ندارد. پس از گذشت زمان دانلود، اگر تمایل به دانلود مجدد طرح دارید، باید ابتدا باید مجددا طرح را خریداری نمایید تا لینک جدیدی به شما اختصاص یابد.